6 v 1 vozík na nářadí včetně kufříku, boxu a organizéru – Kufry a boxy na nářadí Qbrick System

Tento diskontní produkt 6 v 1 vozík na nářadí včetně kufříku, boxu a organizéru - Kufry a boxy na nářadí Qbrick System od známého výrobce Qbrick System můžete pořídit tady a teď právě téměř zdarma. Akční ceny již od 2799 Kč
Cena: 2799 Kč

Qbrick System nabízí mobilní, univerzálně kombinovatelný úložný systém kufříků na nářadí, boxů na nářadí, vozíků a dalších možností k uložení předmětů. V této sadě obdržíte jeden box na nářadí, jeden kufřík na nářadí, tři vhodné organizéry a jeden stabilní vozík na nářadí s kolečky. Bez ohledu na to, zda jste hobby řemeslník nebo vlastníte profesionální dílnu, s touto sadou zůstane vaše nářadí bezpečně uloženo a vždy po ruce.
Chcete své nástroje pohodlně uložit na jednom místě, ale přesto je mít po ruce? Pak je sada vozíku na nářadí značky Qbrick System pro vás ta správná volba! Díky gumových kolečkům můžete bez problémů převážet vaše nástroje přímo na pracoviště a budete je mít vždy po ruce. Kombinace kufříku, vozíku a boxu na nářadí nabízí různě velký úložný prostor, který můžete díky příčkám optimálně využít dle vašich představ. Ve třech organizérech jsou i malé díly smysluplně a přehledně uspořádány. Funkce klipů drží vše při sobě a vyndavání jednotlivých dílů můžete provádět v libovolném pořadí! Box na nářadí 100 Flex nabízí dostatek prostoru pro nářadí a další předměty, které potřebujete pro vaši práci. Vnitřní prostor je možné flexibilním způsobem rozdělit na pět částí. Další úložný prostor naleznete v kufříku na nářadí, který je vybaven praktickým madlem. Kufřík je vybaven dvěma nastavitelnými příčkami a mohou se sem vkládat oba organizéry Multi. Dále nabízí organizér Plus další přihrádky na šroubky, vrtáky či podobné malé díly a přihrádky je možné díky madlu pohodlně přenášet. Mobilní základnou této sady je vozík na nářadí, který je vybaven dvěma gumovými kolečky. I ve vozíku je možné uložit zcela bez problémů velké množství nářadí. Pomocí příček nebo Multi organizéru je možné vnitřní prostor libovolně dělit. Na vozíku je možné pohodlně převážet všechny kufry, bedny a organizéry a upevnit je zde bezpečným klipovým systémem a pohodlně dovézt na místo určení díky vysouvacímu držadlu. Sada je maximálně stabilní a odolná především díky tvrdým stěnám z polypropylenu. Všechny díly této sady nabízejí optimální ochranu před působením vody a prachu a produkt je možné používat v náročných podmínkách. Systém Qbrick vám nabízí maximální svobodu, kterou pro vaši práci potřebujete. Kolik dílů a v jakém pořadí si budete chtít vzít, je zcela na vás.

Další produkty z kategorie Kufry a boxy na nářadí


Top