Benzinový drtič větví 15 KS 120 mm – Drtiče hillvert

Tento akční produkt Benzinový drtič větví 15 KS 120 mm - Drtiče hillvert od značky hillvert snadno můžete získat u nás teď za akční cenu! Nabídky již od 53990 Kč
Cena: 53990 Kč

Chcete dát svým keřům, živým plotům nebo stromům správný tvar? Ale kam se zahradním odpadem? Optimální řešení přináší benzínový drtič větví HT-HECTOR 420T značky hillvert, který sníží objem zahradního odpadu o 70 až 80 %. Vznikající mulč je ideálně vhodný ke kompostování nebo zakrytí záhonů pro dýně a cukety. Zahradní stroje značky hillvert vynikají výdrží, ergonomičností a silným výkonem. Díky výkonnému 4taktnímu motoru o 15 KS můžete pomocí benzínového drtiče drtit v plnicím trychtýři dokonce i větve a řezivo o průměru až 120 mm. Stejně tak můžete rychle a efektivně zmenšovat objem listí nebo posečených květin. Pro pohodlné držení těla lze trychtýř otočit v krocích po 90 °, což umožňuje i boční výsyp. Účinný motor zahradního drtiče o výkonu 11 040 W (15 KS) lze aktivovat nožním startérem. Do palivové nádrže se vejde celkem 5,5 litru. Při maximálním počtu otáček 3 600 ot/ min spotřebuje pouze 1,8 litru bezolovnatého benzínu za hodinu. Díky tomu je tento drtič také mimořádně nákladově efektivní. Můžete tak pracovat déle než 3 hodiny bez přestávky. Pro vaši bezpečnost je drtič vybaven nouzovým vypínačem. Při údržbě lze řezací nože snadno demontovat. Aby bylo možné drtič snadno a rychle přepravovat, disponuje velkým stabilním podvozkem. Na něm se nachází dvě vzduchem naplněná kola, díky kterým lze stroj snadno a velmi rychle přemístit. Pro delší trasy je k dispozici tažné zařízení. Součástí dodávky je také praktický zachytávací pytel na řezivo, který lze snadno a bez námahy upevnit k drtiči. Tipy:

  • Při drcení zahradního odpadu byste měli nosit ochranu očí a rukavice!
  • Hlídejte výstupní šachtu. Výstupní otvor by měl být volný. Pokud je například záchytný pytel plný, může dojít k ucpání uvnitř přístroje!
  • Drcený materiál by neměl překročit průměr 120 mm!
  • Do drtiče nikdy nesahejte!

Další produkty z kategorie Drtiče


Top