Dávkovač nápojů 5,5 L s chladicím systémem nerezová ocel / plast – Dávkovače na nápoje Royal Catering

Tento žádaný produkt Dávkovač nápojů 5,5 L s chladicím systémem nerezová ocel / plast - Dávkovače na nápoje Royal Catering od top výrobce Royal Catering snadno naleznete tady teď právě opravdu výhodně. Nabídky již od 2099 Kč
Cena: 2099 Kč

Nabízíte svým zákazníkům formou samoobsluhy chlazené nápoje jako jsou voda, ledový čaj, mléko nebo ovocné džusy? Pak je vysoce kvalitní automat na šťávu od Royal Catering nutností! Je ideální pro snídaňové bufety v hotelu, restauraci nebo pro vaši příští zahradní oslavu. Snadno a efektivně ochladíte a prezentujete až 5,5 l obsahu. Díky průsvitnému plastu vaši hosté přesně uvidí, jaké občerstvení si čepují. Jako hostitel nebo hostitelka můžete snadno sledovat stav naplnění. Doplňování je velmi snadné a bez toho, aby něco kapalo nebo stříkalo vedle: sejměte víko a naplňte dávkovač limonády velkým otvorem. Díky hladkému chodu kohoutku si mohou z dávkovače nápojů bez námahy naplnit džus nebo ledový čaj i děti. Maximální výška nádob na pití, které se vejdou pod kohoutek, je 140 mm. Dávkovač šťávy má uprostřed nádoby trubku z nerezové oceli. Je naplněna kostkami ledu a zajišťuje rovnoměrné chlazení nápojů. Tento systém zabraňuje tomu, aby se šťávy a čaje zředily tajícím ledem.
Dávkovač nápojů je vyroben z odolných materialů bez chuti. materialy jsou navíc odolné vůči poškrábání. Chcete-li nádobu vyčistit, jednoduše ji ze stanice vyjměte.


Top