Dřezová skříň 1 dřez Ušlechtilá ocel 500 x 400 x 240 mm – Dřezové skříňky Royal Catering

Oblíbený a kvalitní produkt Dřezová skříň 1 dřez Ušlechtilá ocel 500 x 400 x 240 mm - Dřezové skříňky Royal Catering od populárního výrobce Royal Catering jednoduše můžete získat zde teď se slevou. Aktuálně v akci za 13999 Kč
Cena: 13999 Kč

Dřezová skříň RC-IKS06 značky Royal Catering je ideálním řešením pro velké kuchyně, restaurace nebo školy, nemocnice a laboratoře. Robustní spodní skříň je vyrobena kompletně z ušlechtilé oceli a přesvědčí vás svou promyšlenou konstrukcí. Kompaktně navržená dřezová skříň má velké dřez, do kterého se bez obtíží vejdou i velké a objemné hrnce, pánve nebo grilovací rošty. Dřez o rozměrech 500 x 400 x 240 má odtok se sítovou vložkou. Kromě toho chrání praktická hrana o výšce 100 mm dlaždice a stěny před stříkající vodou.
Dřezová skříň je vybavena praktickými posuvnými dveřmi a výlevkou uvnitř, a lze ji proto úsporně použít dokonce i ve stísněných prostorech. Všechny uložené potřeby v ní zůstávají hygienicky čisté a díky dvířkům s hladkým chodem jsou vždy snadno přístupné. Dřezová skříň je kompletně vyrobena z odolné ušlechtilé oceli. Materiál je mimořádně robustní a svým nadčasovým designem se hodí do každé kuchyně. Kromě toho se nábytek z ušlechtilé oceli rychle a snadno čistí. Přitom získáte výhodu dlouho odolného kovu, který si nejen trvale zachovává svůj původní lesk, ale kromě toho je také vysoce odolný proti korozi.
Díky výškově nastavitelným nohám o 20 lze dřez se spodní skříňkou optimálně přizpůsobit individuálním potřebám. Ani nerovné podlahy nepředstavují problém pro stabilitu dřezové skříně. Díky přiloženému návodu snadno zvládnete montáž i instalaci skříně. Dřezová skříň RC-IKS06 značky Royal Catering přestavuje elegantní řešení pro vaši individuální kuchyň. Upozornění: Armatura není součástí dodávky.

Další produkty z kategorie Dřezové skříňky


Top