Kardanová hřídel 1 3/8″/6 zubů 58,4 cm včetně řetezu – Kardanové hřídele AMA

Ve slevě tento kus Kardanová hřídel 1 3/8"/6 zubů 58,4 cm včetně řetezu - Kardanové hřídele AMA originál od značky AMA jednoduše získáte právě nyní za výprodejovou cenu. Právě teď jen za 2449 Kč
Cena: 2449 Kč

S odolnou kardanovou hřídelí značky AMA můžete bezpečně připojit rozmetadla hnojiv, polní postřikovače, pásové nebo kotoučové pily, lesnické navijáky, štípačky dřeva a podobnou lesní a zemědělskou techniku a provozovat ji s traktory, nákladními nebo užitkovými vozidly. Všechny důležité prvky jsou vyrobeny z oceli, takže zvládnou i ty největší výzvy a zaručují bezproblémové fungování. Kloubová hřídel typorozměru 4 o délce 58,4 cm má standardizované připojení 1 3/8″ se 6 zuby na straně pohonu i zařízení. Díky tomu je hnací hřídel vhodný pro mnoho běžných zařízení a vozidel. Maximální točivý moment 460 Nm, který se ideálně hodí pro nižší až střední výkonovou řadu zemědělské a lesnické techniky, je vhodný pro širokou škálu aplikací.

Pro zajištění bezpečného provozu je PTO hřídel vybaven řetězem zabraňujícím otáčení ochranného krytu. Těžká konstrukce, precizní zpracování a zvolené materiály navíc zajišťují bezproblémový chod. Optimalizujte své lesnické a zemědělské vybavení pomocí kloubového hřídele ze sortimentu potřeb pro průmysl značky AMA!

Další produkty z kategorie Kardanové hřídele


Top