Kardanová hřídel 1 3/8″ / 6 zubů 66 cm včetně řetezu – Kardanové hřídele AMA

Kvalitní a oblíbený výrobek Kardanová hřídel 1 3/8" / 6 zubů 66 cm včetně řetezu - Kardanové hřídele AMA pocházející od značky AMA seženete zde teď opravdu levně! Aktuálně v akci za 4399 Kč
Cena: 4399 Kč

S odolnou kardanovou hřídelí značky AMA můžete bezpečně připojit rozmetadla hnojiv, polní postřikovače, pásové nebo kotoučové pily, lesnické navijáky, štípačky dřeva a podobnou lesní a zemědělskou techniku a provozovat ji s traktory, nákladními nebo užitkovými vozidly. Všechny důležité prvky jsou vyrobeny z oceli, takže zvládnou i ty největší výzvy a zaručují bezproblémové fungování. Kloubová hřídel typorozměru 6 o délce 66 cm (délka od středu křížku po střed křížku) má standardizované připojení 1 3/8″ se 6 zuby na straně pohonu i zařízení. Díky tomu je hnací hřídel vhodný pro mnoho běžných zařízení a vozidel. Maximální točivý moment 830 Nm, který se ideálně hodí pro nižší až střední výkonovou řadu zemědělské a lesnické techniky, je vhodný pro širokou škálu aplikací.
Pro zajištění bezpečného provozu je PTO hřídel vybaven řetězem zabraňujícím otáčení ochranného krytu a blokovacím mechanismem po obou stranách. Těžká konstrukce, precizní zpracování a zvolené materiály navíc zajišťují bezproblémový chod. Optimalizujte své lesnické a zemědělské vybavení pomocí kloubového hřídele ze sortimentu potřeb pro průmysl značky AMA! O společnosti AMA: Italská společnost AMA je celosvětově uznávaným dodavatelem komponentů pro zemědělství, zahradnictví a stavebnictví. Inovativní řešení a vysoká kvalita jsou standardy, které společnost AMA splňuje již více než 50 let.

Další produkty z kategorie Kardanové hřídele


Top