Napínák pružin 3 páry upínacích hlav – Kompresor pružin ventilů MSW

Žádaný produkt Napínák pružin 3 páry upínacích hlav - Kompresor pružin ventilů MSW od společnosti MSW najdete zde téměř zdarma. Aktuálně v akci za 2999 Kč
Cena: 2999 Kč

Pomocí hydraulického napínáku pružin MSW-HCSC-01 ze sortimentu potřeb pro řemeslníky značky MSW dokážete snadno a bezpečně odstraňovat opotřebované vzpěry McPherson a tlumiče vozidel. Toto autonářadí umožňuje jak automechanikům a prodejcům vozidel, tak nadšeným domácím mechanikům bezpečně a profesionálně vyměňovat pružiny a tlumiče. Sada napínáků pružin se skládá z hydraulické rozpěrky a tří párů upínacích hlav. Jsou vhodné pro většinu vzpěr McPherson s kuželovými a válcovými pružinami, a proto můžete použít v mnoha automobilech a dodávkách značek Audi, BMW, Toyota, Seat, Škoda, Opel, Nissan, Volvo, VW, Porsche atd. Napínák pružin přitom můžete používat univerzálně pro přední i zadní nápravu.
Tři páry upínacích hlav nabízejí kontaktní plochy o průměru 65 až 212 mm, které jsou spolu s rozpěrkou určeny pro pružiny různých velikostí. Díky velkému rozpětí 300 mm, které lze přesně přizpůsobit pružině v závislosti na páru upínacích hlav, nachází toto profesionální autonářadí univerzální využití. Sedlo pružiny lze rychle a snadno vyměnit.
Rozpěrka je vyrobena z uhlíkové oceli. Společně s upínacími hlavami tak dokáže napínák pružin vyvinout upínací sílu až 1 050 kg, resp. 10 200 Nm. Robustní a silná konstrukce umožňuje rychlou a naprosto přesnou práci. Pro snadnou přepravu je hydraulický pružinový napínák dodáván v kufříku, nástroj proto můžete použít přímo u svého zákazníka. Všechny části sady jsou uspořádány na dosah ruky v přepravním kufříku, ve kterém je můžete také bezpečně uložit.

Další produkty z kategorie Kompresor pružin ventilů


Top