Nástěnný popelník pro venkovní i vnitřní použití uzamykatelný 26 x 25 x 9 cm – Koše na odpadky Stamony

Zlevněný výrobek Nástěnný popelník pro venkovní i vnitřní použití uzamykatelný 26 x 25 x 9 cm - Koše na odpadky Stamony od kvalitní značky Stamony můžete sehnat teď za akční cenu. Nabídka již od 1099 Kč
Cena: 1099 Kč

Zházené nedopalky cigaret? Zaplavené nebo převrácené odpadkové koše? Nástěnný popelník od společnosti Stamony poskytuje nápravu a zaručuje čistotu v kuřáckých nebo vstupních prostorách veřejných budov, restaurací nebo kanceláří. Jednoduše se připevňuje na stěnu a díky zřetelnému piktogramu cigaret usnadňuje návštěvníkům, hostům nebo zaměstnancům správné odhození cigaret nebo doutníků. Popelník pro montáž na stěnu je zajištěn zámkem (včetně dvou&nbspshodných klíčů). Díky odnímatelné nádobě na odpad můžete popelník rychle, snadno a čistě vyprázdnit. S celkovými rozměry 26 x 25 x 9 cm nabízí velký venkovní popelník vysokou kapacitu a zároveň snižuje četnost vyprazdňování.

Venkovní popelník je vyroben z oceli válcované za studena s černým práškovým nátěrem a odolává rzi stejně jako počasí. Retro design v decentní černé barvě je však vhodný i do interiérů. Ať už v interiéru, nebo venku:
Popelník můžete rychle a profesionálně připevnit na požadovanou stěnu díky dodávanému montážnímu materialu a podrobnému návodu.

Další produkty z kategorie Koše na odpadky


Top