Odměrka 10 ks 50 ml s nálevkou – Odměrné nádoby Steinberg Systems

Nejprodávanější produkt Odměrka 10 ks 50 ml s nálevkou - Odměrné nádoby Steinberg Systems od kvalitní značky Steinberg Systems můžete pořídit zde teď za výhodnou cenu! Aktuálně v akci za 229 Kč
Cena: 229 Kč

Odměrka SBS-LA-13 výrobce potřeb pro průmysl Steinberg Systems je robustní, cenově dostupnou a bezpečnou alternativou ke skleněným nádobám. Tato lehká plastový odměrka nesmí chybět nikde, kde je třeba měřit objem nebo odebírat vzorky, jako například v oblasti výzkumu, průmyslu a vzdělávání. Průhledná odměrka má vyraženou a velmi dobře čitelnou stupnici na dvou stranách, rozdělenou po 5 ml. Odměrka je díky termoplastickému materiálu odolná vůči vodným roztokům anorganických solí a téměř všem anorganickým kyselinám a zásadám i při vysokých koncentracích a teplotách nad 60 °C. Polypropylen je napadán pouze při pokojové teplotě oxidujícími chemikáliemi, jako je kyselina chlorsulfonová, oleum, koncentrovaná kyselina dusičná a halogeny. Odměrka o objemu 50 ml bez problémů odolá i teplotám do 100 °C, nesmí se však pokládat na rozpálenou varnou desku.
Další výhody: Na rozdíl od skleněných nádob nehrozí v případě polypropylenu nebezpečné prasknutí nebo rozbití nádoby. Nemusíte se tedy bát střepů ani čištění odměrné nádoby, které je velmi snadné. Praktická úzká hubička umožňuje velmi přesné odlévání.

Další produkty z kategorie Odměrné nádoby


Top