Organizér na nářadí 7 v 1 s plošinou a organizérem – Kufry a boxy na nářadí Qbrick System

Žádaný produkt Organizér na nářadí 7 v 1 s plošinou a organizérem - Kufry a boxy na nářadí Qbrick System od známého výrobce Qbrick System můžete sehnat právě zde v akci! Nabídky již od 2399 Kč
Cena: 2399 Kč

Qbrick System nabízí se svou sérií TWO mobilní úložný systém boxů, kufrů na nářadí a pojízdných plošin, který umožňuje nekonečné množství kombinací a flexibilní možnosti skladování. V této sadě obdržíte tři organizéry Plus, ve kterých si můžete přehledně ukládat menší předměty či nástroje. Bez ohledu na to, zda jste hobby řemeslník nebo vlastníte profesionální dílnu, se systémem TWO zůstane vaše nářadí bezpečně uloženo a vždy po ruce.
S pořadačem na nářadí vyhlásíte válku nepořádku ve vaší dílně. Pořadač na nářadí nabízí optimální možnosti pro uložení drobného nářadí nebo malého dílenského vybavení, jako jsou šrouby, matice atd. S 9 samostatnými odnímatelnými přihrádkami nabízí box na příslušenství spoustu praktického úložného prostoru pro malé díly. S touto sadou získáte v jednom hned tři pořadače Plus a systém řady TWO! S velikostí 30,5 x 53 x 13 cm nabízí tento pořadač z plastu dostatek místa, je praktický a snadno se přenáší. Ergonomická rukojeť umožňuje pohodlné nošení a snadnou přepravu. Díky polypropylenu je organizér na nářadí obzvláště odolný a stabilní a nabízí dokonalý úložný prostor pro vaše nářadí! Mobilní plošina vybavená gumovými kolečky slouží jako základ této sady. Na ní je možné pohodlně převážet všechny kufry, bedny a organizéry a upevnit je zde bezpečným klipovým systémem. Bezpečné brzdy aretující kola v případě potřeby, zajistí nezbytnou stabilitu zařízení při vykládání a nakládání. Sada je maximálně stabilní a odolná především díky tvrdým stěnám z polypropylenu. Všechny díly této sady nabízejí optimální ochranu před působením vody a prachu a produkt je možné používat v náročných podmínkách. Systém Qbrick vám nabízí maximální svobodu, kterou pro vaši práci potřebujete. Kolik dílů a v jakém pořadí si budete chtít vzít, je zcela na vás.

Další produkty z kategorie Kufry a boxy na nářadí


Top