Past na zvířata 50 x 19.5 x 19.5 cm velikost ok: 25 x 25 mm – Pasti na zvířata Wiesenfield

Výjimečný výrobek Past na zvířata 50 x 19.5 x 19.5 cm velikost ok: 25 x 25 mm - Pasti na zvířata Wiesenfield od odblíbeného výrobce Wiesenfield získáte nyní v akci! Teď v akci 649 Kč
Cena: 649 Kč

Zvířecí pasti jsou obecně považovány za šetrnou metodu odchytu živých zvířat. S pastí na myši, potkany a kuny značky Wiesenfield volíte mimořádně spolehlivý model se snadnou manipulací. Citlivý mechanismus a rozsáhlé příslušenství zaručují bezpečný a nekomplikovaný odchyt a přenos škodlivých nebo nežádoucích zvířat.
S celkovými rozměry 50 x 19.5 x 19.5 cm a velikostí mřížky 25 x 25 mm je plně smontovaná past na myši vhodná pro menší zvířata. Citlivý zajišťovací mechanismus reaguje spolehlivě na každý pohyb. Pokud je narušitel odchycen, lze past včetně živého obsahu bezpečně přepravit pomocí rukojeti s krytem, který chrání ruku. Součástí dodávky je kromě samotné pasti také potřebné příslušenství pro okamžité použití. K nim patří kleště na maso, hák na maso a fóliové rukavice pro bezpečné postavení a přípravu pasti i bezrizikové vypouštění zvířat v neobydlených oblastech. Kompletně předmontovaný sklopec na kuny, myši a potkany je celý vyroben z pozinkované oceli, díky čemuž je obzvláště odolný vůči rzi a má tak mimořádně dlouhou životnost. Díky tomu je odchytová klec vhodná nejen na půdy, do sklepů, skladů nebo garáží, ale spolehlivě zachytí škůdce i na zahradě nebo na farmách.

Další produkty z kategorie Pasti na zvířata


Top