Potah na lavici bílý – Konferenční židle Royal Catering

Zlevněný kus Potah na lavici bílý - Konferenční židle Royal Catering originál od značky Royal Catering snadno najdete zrovna za výhodnou cenu! Teď v akci 499 Kč
Cena: 499 Kč

Ať už jde o recepci, veletrh, zahradní slavnost nebo svatbu; S pružným potahem na lavice RC-BC_1 ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering dodáte každé události, odehrávající se venku nebo uvnitř, nádech elegance. Extrémně elastický potah se přesně přizpůsobí těm nejrůznějším siluetám, chrání povrchy před skvrnami nebo poškrábáním, a lze jej snadno natáhnout a bezpečně upevnit pod nohy.
Potah na lavici v nadčasové bílé barvě se skládá z elastanu – tkaniny, která se vyznačuje nejen vysokou pružností, ale je také extrémně trvácná a vysoce odolná vůči nečistotám. Pokud jsou na něm skvrny, lze jej jednoduše vyprat v pračce. I zde boduje pokrývka na lavice krátkou dobou schnutí. Díky vysoké odolnosti, univerzální velikosti a rychlému čištění je potah na židle vhodný pro časté použití při cateringu, v hotelích nebo restauracích. Potah na lavici ale také zajišťuje luxusní prostředí s jednotným vzhledem pro soukromé večírky. Potah stačí jednoduše natáhnout a upevnit pod nohama, díky čemuž docílíte maximální efekt během několika sekund.

Další produkty z kategorie Konferenční židle


Top