Potah na stůl černý – Cateringové stoly Royal Catering

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Potah na stůl černý - Cateringové stoly Royal Catering od top značky Royal Catering můžete pořídit na našich stránkách téměř zdarma! Aktuálně v akci za 599 Kč
Cena: 599 Kč

Ať už jde o recepci, veletrh, zahradní slavnost nebo svatbu; S pružným potahem na stůl RC-TC_8 ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering dodáte každé události, odehrávající se venku nebo uvnitř, nádech elegance. Extrémně elastický potah se přesně přizpůsobí těm nejrůznějším siluetám, chrání povrchy před skvrnami nebo poškrábáním, a lze jej snadno natáhnout a bezpečně upevnit pod nohy.
Potah na stůl v nadčasové černé barvě se skládá z elastanu – tkaniny, která se vyznačuje nejen vysokou pružností, ale je také extrémně trvácná a vysoce odolná vůči nečistotám. Pokud jsou na něm skvrny, lze jej jednoduše vyprat v pračce. I zde boduje pokrývka na stůl krátkou dobou schnutí. Díky vysoké odolnosti, univerzální velikosti a rychlému čištění je ubrus na cateringový stůl vhodný pro časté použití při cateringu, v hotelích nebo restauracích. Potah ale také zajišťuje luxusní prostředí s jednotným vzhledem pro soukromé večírky. Potah stačí jednoduše natáhnout a upevnit pod nohama, díky čemuž docílíte maximální efekt během několika sekund.

Další produkty z kategorie Cateringové stoly


Top