Řezačka polystyrénu 250 W až do 600 °C – Řezačky polystyrénu MSW

Tento designový kus Řezačka polystyrénu 250 W až do 600 °C - Řezačky polystyrénu MSW od známé značky MSW můžete pořídit na našich stránkách nyní skutečně výhodně! Ceny již od 3199 Kč
Cena: 3199 Kč

Řezačka polystyrénu MSW-STC-250 značky MSW je vhodná pro použití při řezaní izolací budov, detailní práce jako jsou vybrání pro kabely a trubky, jemné řezy v modelářství a mnoho dalších použití. Tento výkonný profesionální přístroj může být použit jak pro komerční potřeby, tak i pro domácí kutily, a vyniká spolehlivou a bezpečnou manipulací, vysoce kvalitními výsledky a mimořádným komfortem práce.
Díky vysokým teplotám do až do 600 °C, které lze nastavit plynule pomocí otočného spínače, klouže řezačka polystyrénu snadno a s malým odporem izolačními materiály jako pěnový polystyrén (EPS) nebo extrudovaný polystyrén (XPS). Díky tomu lze provádět řez drážek a vybrání například pro vedení. Ale i ve skladových halách využijete předností řezačky MSW-STC-250, protože polystyrénové desky lze přiřezávat a profilovat tak, aby se vaše zboží vešlo vždy přesně a bezpečně do kartonů. Řezačky polystyrénu materiál v místě řezu roztavují, a vytváří tak přesný řez materiálem. Čepel se bezprostředně před použitím řezání zahřeje na řeznou teplotu, takže bez obtíží klouže polystyrénem a zanechává absolutně čisté řezné hrany. Maximální teplota řezu činí 600 °C, výkonný transformátor zajišťuje bezpečné zahřátí během několika sekund.
Ergonomická rukojeť a velkorysá délka kabelu (3 m) umožňují mimořádně flexibilní práci. Navíc je tento profesionální přístroj ze sortimentu potře pro řemeslníky mimořádně kompaktní, má malou hmotnost a přitom je robustní. Dodávanou pružnou čepel lze přizpůsobit různým tvarům drážek a pomocí imbusového klíče ji snadno upevnit.
Kromě řezačky polystyrénu MSW-STC-250 získáte navíc širokou nabídku příslušenství: 1 plochou čepel (265 mm), kartáč na čištění a imbusový klíč pro rychlou výměnu čepele. Veškeré díly lze uložit do stabilního kufříku a bez problémů je přepravovat.

Další produkty z kategorie Řezačky polystyrénu


Top