Rotační laser zelený Ø 600 m samonivelační – Křížové lasery Steinberg Systems

Výjimečný a žádaný kus Rotační laser zelený Ø 600 m samonivelační - Křížové lasery Steinberg Systems od top výrobce Steinberg Systems snadno můžete pořídit u nás právě téměř zdarma. Aktuálně v akci za 11990 Kč
Cena: 11990 Kč

Samonivelační rotační laser SBS-RL-1000 nabízí vše, co potřebujete pro přesné vyrovnání, vyznačení nebo upevnění. Měřicí přístroj je rovněž nepostradatelný pro použití v interiérech, na stavbách nebo pro vzory na fasádách. Křížový laser lze bez obtíží použít uvnitř i venku. Naprosto rovné zelené laserové čáry jsou vždy kolmé a čárový laser e během několika sekund sám niveluje. Steinberg Systems, váš partner pro průmyslové potřeby a měřicí techniku, Vám tímto měřicím zařízením nabízí vysoce kvalitní produkt, který dlouhodobě poskytuje spolehlivé výsledky měření.
S přesností nivelace ± 20 ″ vodorovně i svisle poskytuje křížový laser přesné výsledky. Pro bezpečné vyrovnání je laser vybaven pogumovanými rukojeťmi. Dosah v kombinaci s detektorem může činit až 600 m, přičemž zelené, mimořádně dobře viditelné laserové světlo usnadňuje použití tohoto rotačního laseru. Pro dosažení optimálních výsledků je zařízení samonivelační v úhlu 5 °. Křížový laser je vybaven přehledným ovládacím panelem, lze jej však ovládat také pomocí dálkového ovládáním až do vzdálenosti 30 m uvnitř a až 20 m venku.
Pro laserový dálkoměr byly použity pouze vysoce kvalitní komponenty, takže toto zařízení poskytuje přesné hodnoty i po velmi častém používání. Rotační laser disponuje stupněm krytí IP54 proti stříkající vodě. Zařízení odolné proti povětrnostním vlivům je navíc chráněno proti vibracím; proces skenování lze proto zastavit při rychlostech 60, 120, 300 a 600 ot. / min. K dispozici máte úhly snímání závislé na orientaci 0 °, 10 °, 45 °, 90 ° a 180 °.
Rotační laser a veškeré další příslušenství můžete bezpečně uložit do robustního přepravního boxu. Součástí balení je také lithium-iontový akumulátor značky Samsung, se kterým lze liniový laser provozovat až 20 hodin.

Další produkty z kategorie Křížové lasery


Top