Sada šneků 1.6 kW včetně 6 šneků a 2 nástavců – Beranidla hillvert

Oblíbený a kvalitní kus Sada šneků 1.6 kW včetně 6 šneků a 2 nástavců - Beranidla hillvert od známé společnosti hillvert snadno můžete najít teď téměř zdarma! Nabídky již od 11990 Kč
Cena: 11990 Kč

Je mnoho důvodů, proč kopat díru! Pokud chcete osadit kůly, zasadit stromy nebo vytvořit základy, zemní vrut vás energeticky podpoří. Nechte se přesvědčit výkonným motorem, 6 šneky, 2 nástavci a robustní konstrukcí, díky které budete mít při kopání děr vše pod kontrolou!
Dvoutaktní benzínový motor šnekového stroje zaujme výkonem 1.6 kW a zdvihovým objemem 51.7 cm³. Vytváří rychlost otáčení motoru 9130 m/min a volnoběžné otáčky 2710 ot/min. Díky těmto výkonnostním hodnotám můžete s tímto vrtákem silně a spolehlivě vrtat otvory do země. Účinná tepelná izolace zabraňuje přehřátí motorové nádrže i při vytrvalém vrtání, takže můžete bezpečně provádět všechny práce.
Při vrtání se šnekem máte k dispozici 6 šneků, které optimálně odebírají půdu ze země. S průměry 80, 100, 150, 200, 250 a 300 mm můžete dosáhnout přesného vrtání v různých velikostech až do hloubky 80 cm. Pokud chcete vrtat hlouběji, použijte dva nástavce 50 nebo 80 cm. Vrtáky můžete změnit v několika krocích a optimálně je tak přizpůsobit svému projektu.
Zemní vrták přesvědčí svou robustní konstrukcí z oceli. Pomocí násad můžete kopat díry účelně a spolehlivě. Benzínový motor umožňuje flexibilní použití šneku a jeho startér spouští jednoválcový motor velmi účinně a bez prodlení. Díky velké palivové nádrži o objemu 1,2 l můžete rychle dokončit i dlouhé projekty. Pro dosažení kulatého počtu kilometrů potřebuje motor směs benzínu a oleje v poměru 25:1. Pro jakýkoli účel a kdekoli chcete vyvrtat otvor, vezměte si hillvert šnek!

Další produkty z kategorie Beranidla


Top