Skřipcové kleště 3dílná sada – Lisovací kleště MSW

Unikátní a oblíbený výrobek Skřipcové kleště 3dílná sada - Lisovací kleště MSW od známého výrobce MSW snadno můžete najít zde teď právě za akční cenu! Akční cena od 939 Kč
Cena: 939 Kč

Kdo pracuje s kovem, nebude postrádat svářečské kleště značky MSW, expertů na potřeby pro řemeslníky. Skřipcové kleště drží obrobky z kovu pro jejich snazší opracování. A to ať při ohýbání plechu, svařování nebo pracích na karoserii. Jsou další pomocnou rukou a rozšiřují možnosti při provádění vaší práce.
Kleště dlouhé 10 až 11 palců jsou vyrobeny z robustní poniklované oceli, která vydrží vysoké zatížení a je chráněna proti korozi. Hlava kleští je vyrobena z oceli C45, která se vyznačuje svou mimořádnou pevností v tahu, rukojeť je naproti tomu vyrobena z oceli typu Q235. Rukojeti jsou ergonomicky tvarované, což umožňuje mimořádně snadnou manipulaci se všemi třemi kleštěmi. Vzhledem k různým tvarům hlavy lze svářečské kleště použít pro speciální úkoly, a v sadě proto vykazují vysokou variabilitu.
Čelisti ve tvaru C skřipcových kleští typu C obemknou i velké profily. Lze je proto flexibilně použít pro širokou škálu nejrůznějších obrobků. Kleště s širokými čelistmi jsou ideální k fixování dílů karosérií, ale také k srážení hran nebo svařování. Čelisti svářečských skřipcových kleští jsou optimální pro uchopení profilů kulatých trubek a čtyřhranných profilů, což nabízí řadu výhod právě při svařování.

Další produkty z kategorie Lisovací kleště


Top