Směšovací baterie s nožním ovládáním 250mm ramínko pochromovaná mosaz – Vodovodní baterie Monolith

Velmi oblíbený kus Směšovací baterie s nožním ovládáním 250mm ramínko pochromovaná mosaz - Vodovodní baterie Monolith od výrobce Monolith můžete získat u nás teď se slevou. Akční ceny již od 4899 Kč
Cena: 4899 Kč

Flexibilní směšovací baterie MO-TA-03 s nožním ovládáním nabízí extra dlouhé 250mm vodovodní ramínko a vysoký komfort při oplachování nebo mytí. Ať už v kuchyni nebo koupelně, v domácnostech nebo v restauracích či školách, díky neutrálnímu designu lze baterii integrovat do jakéhokoli interiéru a přesvědčí svou vysokou funkčností.
Díky výšce a prodlouženému tvaru je baterie obzvláště vhodná pro mytí vysokých sklenic nebo objemných předmětů v profesionálních i soukromých kuchyních. Jako materiál pro kuchyňskou baterii byla vybrána pochromovaná mosaz, která nabízí řadu výhod: Hladký a snadno čistitelný povrch zaručuje hygienickou práci bez vynaložení zbytečné námahy, dokonce i v náročných situacích. Zároveň je tento materiál obzvláště odolný a v kombinaci s vynikajícím zpracováním se vyznačuje extrémně dlouhou životností. K nožní baterii jsou připojeny přívody teplé a studené vody. Pomocí nožního pedálu se voda míchá a přivádí do kohoutku. K ovládání proudu vody již nemusíte používat ruce, které jsou nyní volné pro jiné činnosti. Instalace pomocí přípojky G1/2″ je velmi jednoduchá a intuitivní a bez problémů ji zvládne i laik. Pro instalaci baterie je zapotřebí pouze odpovídající otvor v dřezu o průměru minimálně 30 mm.

Další produkty z kategorie Vodovodní baterie


Top