Stavební odvlhčovač 60 l/den 50–90 m² 480 m³/h 7,5 l s rukojetí – Stavební odvlhčovače MSW

Tento levný produkt Stavební odvlhčovač 60 l/den 50–90 m² 480 m³/h 7,5 l s rukojetí - Stavební odvlhčovače MSW pocházející od značky MSW můžete získat zde teď právě za výhodnou cenu! V akci od 18990 Kč
Cena: 18990 Kč

Ať už v novostavbách nebo při rekonstrukcích: Se stavebním odvlhčovačem značky MSW budou vaše stěny vždy suché. Díky odvlhčovači vzduchu zabráníte vzniku plísní na vlhkých stěnách, což by vedlo k nákladným opravám. Navíc se suchými stěnami můžete mnohem dříve začít s dalšími pracemi, jako je omítání nebo malování.
Stavební vysoušeč při nepřetržitém provozu odstraní až 60 l vlhkosti za den, která by se jinak usazovala ve stěnách. Proto zařízení cirkuluje až 480 m³/h vzduchu a ochlazuje jej pomocí kompresoru o výkonu 870 W. K tomuto účelu používá zařízení chladivo R290, které je mimořádně šetrné k životnímu prostředí. Zkondenzovaná kapalina se shromažďuje v 7,5l nádobě. Sušička vzduchu je ideální pro plochy o velikosti do 50–90 m².
Stavební sušička je vybavena elektrickým řídicím systémem, který automaticky spustí provoz při příslušných mezních hodnotách. Proto je vybavena výkonnými senzory vlhkosti a teploty. Odvlhčovač má navíc počítadlo provozních hodin. Pro vaši bezpečnost je odvlhčovač vybaven nadproudovou a přepěťovou ochranou a je také chráněn proti přehřátí. Chcete zařízení přemístit? To zvládnete snadno a pohodlně díky kolečkům a praktické rukojeti. Díky tomu je odvlhčovač vzduchu vhodný i pro větší staveniště a pro vysoušení více místností.

Další produkty z kategorie Stavební odvlhčovače


Top