Stroj na vázání klobás ruční ušlechtilá ocel včetně 3 rolí provázku na klobásy – Klipsovačky na klobásy Royal Catering

Tento akční a ve slevě kus Stroj na vázání klobás ruční ušlechtilá ocel včetně 3 rolí provázku na klobásy - Klipsovačky na klobásy Royal Catering originál od výrobce Royal Catering snadno můžete najít právě nyní ve výprodejové akci. Nabídky již od 8079 Kč
Cena: 8079 Kč

Urychlete výrobu s ručním vázacím zařízením na klobásy od společnosti Royal Catering. Tento vysoce kvalitní stroj na výrobu klobás byl vyvinut speciálně pro použití v řeznictvích a potravinářském průmyslu a boduje svou robustní konstrukcí z nerezové oceli a snadnou obsluhou.

S tímto strojem na klobásy můžete vázat širokou škálu speciálních klobás, jako jsou párky v rohlíku nebo salámy, v délce 2 – 26 cm i v průměru až 50 mm. Ruční stroj na výrobu klobás se ovládá pomocí kliky s plynulým chodem a ergonomickou rukojetí. Zároveň regulujete sílu uzlu. Stroj na výrobu klobás z nerezové oceli nabízí díky tomuto materialu řadu výhod: Nerezová ocel je bezpečná pro potraviny a obzvláště hygienická díky snadnému čištění. Zároveň tento material nabízí vysokou odolnost proti vnějším vlivům a korozi. V kombinaci se stabilní a těžkou konstrukcí je zaručena dlouhá životnost i v těch nejnáročnějších aplikacích. Pro okamžité zahájení výroby klobás jsou součástí dodávky kromě pojiva na klobásy také 3 role nití na klobásy z pevné bavlny.

Další produkty z kategorie Klipsovačky na klobásy


Top