Váha na balíky s rukojetí 150 kg / 100 g 45 x 32 cm – Balíkové váhy Steinberg Systems

Tento diskontní kus Váha na balíky s rukojetí 150 kg / 100 g 45 x 32 cm - Balíkové váhy Steinberg Systems od top značky Steinberg Systems najdete zrovna skutečně výhodně. Akční ceny od 2699 Kč
Cena: 2699 Kč

Balíková váha SBS-PT-100M zaručuje přesné výsledky vážení, které si snadno přečtete na externím LCD displeji. S váhou můžete měřit předměty až do 150 kg s přesností 0,1 kg. Díky integrovanému madlu můžete podlahovou váhu snadno přenášet na libovolné místo použití. Pomocí váhy na balíky zjistíte přesnou hmotnost poštovních zásilek a balíčků a usnadníte si každodenní život v kanceláři i v podnikání.
Při navrhování váhy na balíky byl kladen důraz na kompaktní design. Na vážicí ploše z ušlechtilé oceli o rozměrech 390×320 mm najdete dostatek místa pro zásilky, balíčky a řadu jiných druhů zboží. Díky snímačům zatížení jsou vyvážené výsledky měření zaručeny, a to s třídou přesnosti 3. Ochrana proti přetížení se postará o bezpečnost, když hmotnost zátěže překročí maximální hmotnost 150 kg. Díky ploché konstrukci naložíte na vážicí plochu veškerý náklad bez námahy. K přepravě použijte integrovanou rukojeť. Naměřené hodnoty vážení můžete kdykoliv snadno vyčíst na velkém LCD displeji s podsvícením. Číslice o výšce 16 cm jsou zřetelně vidět i z nepříznivého úhlu pohledu. Všechna nastavení a funkce lze měnit jednoduše a přímo prostřednictvím ovládacího panelu. Kromě vážicí jednotky jsou k dispozici i další funkce, jako je tárování a nulování. Kromě toho je váha vybavena funkcí Hold.
Podlahovou váhu pohání výkonná lithiová baterie, která zajišťuje mobilní provoz. Alternativně lze zásilkovou váhu napájet síťovým kabelem prostřednictvím připojky USB-C. Kromě toho vás kontrolka LED informuje o plném nabití baterie.

Další produkty z kategorie Balíkové váhy


Top