Vakuovačka šířka sáčků: 26 cm 103 l/min 1 bar – Vakuovačky Royal Catering

Výjimečný a žádaný výrobek Vakuovačka šířka sáčků: 26 cm 103 l/min 1 bar - Vakuovačky Royal Catering od oblíbené značky Royal Catering jednoduše můžete získat tady a teď právě téměř zdarma! Nabídka již od 20990 Kč
Cena: 20990 Kč

S vakuovačkou značky Royal Catering dokážete během chvíle potraviny svařit vzduchotěsně a vodotěsně do fóliových sáčků. To zpomaluje růst choroboplodných zárodků a zboží zůstane déle čerstvé. Ať v restauracích, hotelech nebo při cateringu -kompaktní zařízení s pláštěm z ušlechtilé oceli je vhodné pro všechny provozy, ve kterých se balí přísady, jsou čistě skladovány nebo připravovány pro vaření sous-vide. Vzduchotěsné svaření chrání vaše jídlo před vysycháním a spálením mrazem. Díky tomu mnohonásobně prodloužíte trvanlivost zboží při zachování konstantní kvality. Aroma a šťávy zůstávají v sáčku nepropustně uzavřené. Ve vakuovačce tak můžete snadno a rychle připravit různé ingredience pro vaření metodou sous vide.
Komora vakuovačky na potraviny nabízí prostor pro sáčky o šířce do 26 cm. U užších balení jednoduše můžete uzavřít několik sáčků najednou. Po vložení naplněného fóliového sáčku vysaje zařízení stisknutím tlačítka kyslík z celé komory a sáčky uzavře spolehlivě 5 mm širokým svarem. Díky výkonu 1000 W pracuje zařízení s tlakem 1 baru. Kompaktní komorová vakuovačka je napájená přípojkou 230 V a dosahuje rychlosti 103 l/min. Ovládání je jednoduché a intuitivní díky přehlednému displeji.
Ať už pro přípravu do šokového mrazáku, chladírny nebo pro vaření metodou sous-vide: S kvalitně zpracovanou vakuovačkou značky Royal Catering získáte kompaktní a univerzální kuchyňské zařízení, které se snadno používá.

Další produkty z kategorie Vakuovačky


Top