Vodovodní baterie se senzorem pochromovaná ocel délka ramínka 210 mm – Umyvadlové baterie v koupelně Monolith

Tento kvalitní výrobek Vodovodní baterie se senzorem pochromovaná ocel délka ramínka 210 mm - Umyvadlové baterie v koupelně Monolith originál od značky Monolith jednoduše najdete u nás právě skutečně výhodně! Nabídka od 6149 Kč
Cena: 6149 Kč

Vodovodní baterie se senzorem MO-TA-19 splňuje nejvyšší hygienické požadavky díky 210 mm dlouhému ramínku a bezkontaktnímu provozu pomocí infračerveného senzoru. Ať už v koupelně nebo v sanitárních zařízeních restaurací, škol a v mnoha dalších oblastech použití, díky neutrálnímu designu lze infračervenou umyvadlovou baterii integrovat do jakéhokoli interiéru a přesvědčí svou vysokou funkčností.
Armatura má infračervený senzor, díky kterému lze bezdotykově spustit přívod vody. Jedná se o obzvláště hygienické řešení nejen v sanitárních zařízeních veřejných budov, ale také v soukromých koupelnách. Přítok vody se po 5 minutách automaticky deaktivuje, což také přispívá k snížení její spotřeby. Další výhoda z hlediska hygieny: Baterie se senzorem se spouští automaticky každých 24 hodin, aby z kohoutku netekla stojatá voda a současně bylo minimalizováno šíření bakterií.
Poznámka: K provozu snímače je zapotřebí síťové připojení (230 V). Jako materiál pro kuchyňskou baterii byla vybrána pochromovaná mosaz, která nabízí řadu výhod: Hladký a snadno čistitelný povrch zaručuje hygienickou práci bez vynaložení zbytečné námahy, dokonce i v náročných situacích. Zároveň je tento materiál obzvláště odolný a v kombinaci s vynikajícím zpracováním se vyznačuje extrémně dlouhou životností.

Instalace pomocí přípojky G1/2″ je velmi jednoduchá a intuitivní a bez problémů ji zvládne i laik. Pro instalaci baterie je zapotřebí pouze odpovídající otvor v dřezu o průměru minimálně 30 mm.

Další produkty z kategorie Umyvadlové baterie v koupelně


Top