Výškově nastavitelný rám stolu manuální 70 kg šedý – Psací stoly Fromm & Starck

Žádaný výrobek Výškově nastavitelný rám stolu manuální 70 kg šedý - Psací stoly Fromm & Starck od značky Fromm & Starck snadno můžete získat u nás teď za výhodnou cenu. Nyní za akční cenu 3179 Kč
Cena: 3179 Kč

Tento výškově nastavitelný rám stolu umožňuje flexibilní práci vsedě i vestoje. Psací stůl v řádu sekund změníte na stůl pro práci vestoje – a zase zpět na stůl k sezení. Výrobce Fromm & Starck přináší kvalitní, ergonomické vybavení kanceláří, díky němuž mohou být monotónní pohyby každodenní práce o trochu rozmanitější. Tak se vyhnete nebo zmírníte zdravotní potíže způsobené jednostrannou prací v kanceláři. Výškově nastavitelný rám stolu lze dle potřeby nastavit jak vertikálně mezi 730–1 240 mm, tak horizontálně mezi 1 000–1 600 mm. Výšku obou stolových nohou můžete nastavit tiše, plynule a rychle pomocí výsuvné ruční kliky.
Tento výškově nastavitelný rám stolu je díky speciální konstrukci a zpracování z práškově lakované oceli mimořádně robustní a odolný. Gumové nožky zamezují nechtěnému posouvání výškově nastavitelného rámu stolu, zlepšují jeho stabilitu a chrání podlahu před poškrábáním.
Poznámka: Jedná se o výškově nastavitelný rám stolu bez stolové desky. Deska stolu není součástí dodávky a lze ji objednat zvlášť. Pro tento model jsou vhodné všechny stolové desky o rozměrech mezi 1 200–1 800 x 650–850 mm.

Další produkty z kategorie Psací stoly


Top